Rehvi remondivaht 400ml

Autokeemia > Töökojakeemia > Muu keemia >

Püsikliendi hind: 13.50€
Tavahind: 18.00€
Tootekood:LI3343
Bränd:LIQUI MOLY
Tarneaeg:Laos
Kirjeldus: Rehvivaht. Kui rehvi tekib väiksem leke, siis pihustades antud toote rehvi sisse sulgeb lekke.Tihendab rehvi ja tõstab rehvi rõhku.Sobib keskmistele ja suurtele sõiduautodele ja ka Caravan tüüpi autodele (rehvisuurus 155-195). Igale rehvitüübile ilma või koos õhukummiga. Lõhenenud sisekummile või rehvile, millega on tühjalt sõidetud (velje peal libisenud) või on purunrnud mantel – mitte kasutada.Kasutamine: 1. Ventiil pooleldi välja keerata ja õhk välja lasta. 2. Pudelit kõvasti raputada. Külma korral eelsoojendada (auto soojendus). 3.Vahelüli voolik rehviventiili külge kruvida (ühendada). 4. Pihustamisel purki hoida kaldasendis.Teadmiseks:Et segu ühtlaselt jaguneks, siis esimesed 10...15 km sõita ühtlase aeglase tempoga. Võimaluse korral rehvi rõhku aegajalt kontrollida ja pöörduda lähima teeninduse poole.
Eriti tuleohtlik.Ärritab silmi.Korduv toime võib põhjustada naha kuivust või lõhenemist.Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust.
Vältida auru sissehingamist.Silma sattumisel loputada otsekohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.Kemikaal ja pakend tuleb kahjutustada ohutult.
Allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.Käidelda hästiventileeritavas kohas. Pakend on rõhu all. Hoida päikese eest ja temperatuuril mitte üle 50 0C. Pakendit mitte põletada või jõuga avada.Mitte pihustada lahtise tule või hõõguvate materjalide suunas.Hoida eemale süttimisallikast - Mittte suitsetada. Hoida lastele kättesaamatult.Eriti tuleohtlik!Sisaldab:atsetoon,butanoon,butaan,propaan,isobutaan.Soovin toote kohta lisainfot
LIQUI MOLY
© 2019 HL AUTOOSAD OÜ. Kõik õigused kaitstud.


HL Autoosad OÜ
Tel : 6711 117
info@hlautoosad.ee
Lehtri 4, 11625 Tallinn