Decto alkomeeter nutitelefonile

Tarvikud > Ülevaatus- ja ohutustarvikud > Alkomeetrid >

Püsikliendi hind: 29.24€
Tavahind: 39.00€
Tootekood:
Tarneaeg:0-1 tööpäeva
Kirjeldus: DECTO ALCO on tark alkomeeter, mis on varustatud 32-bitise mikroprotsessoriga ja kõrgtundliku sensoriga. DECTO tarkvara informeerib kasuatajat alkoholisisalduse kohta tema veres ning arvutab välja võimaliku kainenemise aja. Rakenduses on välja pakutud võimalusi, kuidas kiirendada alkoholi verest väljaviimise protsessi ja teavitab, millal oleks optimaalne taas alkomeetrisse puhuda. DECTO ALCO on tark sensor, mis on väike ja käepärane, mille tõttu on seda mugav ka taskus kaasas kanda.

DECTO ALCO on Eestis arendatud ja -toodetud tark alkomeeter, mis on varustatud 32-bitise mikroprotsessoriga ja kõrgtundliku sensoriga. DECTO tarkvara* informeerib kasutajat alkoholisisalduse kohta tema veres ning arvutab välja võimaliku kainenemise aja.
Rakenduses on välja pakutud võimalusi, kuidas kiirendada alkoholi verest väljaviimise protsessi ja teavitab, millal oleks optimaalne taas alkomeetrisse puhuda. DECTO ALCO on tark sensor, mis on väike ja käepärane, mille tõttu on seda mugav ka taskus kaasas kanda.

ARM CPU 32-bit: töötamis vahemik -40°C...+85°C
Veres oleva alkoholisisalduse mõõtevahemik ulatub:
0-4‰; 0-0.4%/vol (+/-10%)
Eelkalibreeritud
Ühilduvus:
Android: 4.3 ja uuem.


* Uus DECTO tarkvaraversioon saadaval alates 20. juuni 2016. Uue versiooni tasuta kasutamine ja uuendamine 12 kuud.
* Alkomeetri kalibreerimine toimub Automaailma esinduses.Soovin toote kohta lisainfot
© 2019 HL AUTOOSAD OÜ. Kõik õigused kaitstud.


HL Autoosad OÜ
Tel : 6711 117
info@hlautoosad.ee
Lehtri 4, 11625 Tallinn