Sisehooldusvahend ThoMar niiskusekoguja Air Dry Classic

Autopesu > Niiskuse eemaldajad >

Püsikliendi hind: 12.55€
Tavahind: 12.90€
Tootekood:TM-604204
Bränd:ThoMar
Tarneaeg:Laos
Kirjeldus: Air Dry Classic - korduvkasutusega niiskusekoguja

Air Dry on ideaalne vahend liigse niiskuse ja ebameeldiva lõhna eemaldamiseks autodest, haagissuvilatest ja paatidest. Teised tüüpilised kohad kasutamiseks on nt suvilad, garaažid ja keldrid.

Eelised:

• Korduvkasutatav, ei vaja asendamist või täitmist
• Regenereeruv, kuivatatakse soojusallika nt radiaatori peal
• Lõhna- ja tolmuvaba
• Ei määri ega lekita vett
• Võimalik kasutada varjatud kohas

Lisainfo:
Hingamise, ventilatsiooni, kütte, konditsioneeri ning väliste mõjude nagu vihma ja päikesekiirguse tõttu leiavad sõiduki õhus äärmuslikud muutused aset minutite jooksul. Sise- ja välistemperatuuride vahe tõttu kondenseerub niiskus külmadele klaasidele.


Air Dry reageerib neelates õhust pidevalt liigset vett ja aitab klaaside uduseks minemise vastu. Air Dry suudab imada kuni 800 g vett. Air Dry efekti kestvus sõltub suhtelise õhuniiskuse, temperatuuri ja sõiduki interjööri suurusest. Üldiselt on Air Dry efektiivne u 4 kuud alates kasutamise alustamisest, peale mida on tarvis see kuivatada või asendada.

Air Dry kott koosneb kangast ülaosas, mis muutub niiskeks ja fooliumist allosas, mis takistab niiskuse väljumist kotist. Air Dry on lõhnatu.

Kuidas Air Dry toimib:
Air Dry neelab autointerjööri õhust niiskust nagu magnet, takistades rooste, seene ja hallitusplekkide tekkimist ning hoides ära kahju elektroonilistele süsteemidele. Lisaks hoiab Air Dry ära ka soovimatud lõhnad ja loob sel moel meeldiva sisekliima. Niiskus salvestub graanulikotti loomulikul viisil kui suhteline õhuniiskus on üle 60% ja vabaneb tagasi õhku, kui see on kuiv.

KASUTAMINE:
Air Dry aktiveeritakse eemaldades välimine kilekott. Neelates niiskust, muutub ülaosa kangas niiskeks. Küllastuse piirmäär 1,8 kg on võimalik määrata kaalumise teel (kuivana peaks Air Dry kaaluma u 1,2 kg).
Regenereerimine:
Air Dry’d saab kuivatada radiaatoril taaskasutamiseks. Air Dry vabastab kogunenud niiskuse ajapikku tagasi õhku, mis võib võtta päevi või nädalaid sõltuvalt küllastumise tasemest ja küttest.

Soovitame regenereerimise ajal kasutada teist Air Dry’d - ühte kasutada niiskuse eemaldamiseks autos samal ajal kui teine regenereerub kütteseadmel.

Toode sisaldab soola - Vältida silma sattumist.Soovin toote kohta lisainfot
ThoMar
© 2019 HL AUTOOSAD OÜ. Kõik õigused kaitstud.


HL Autoosad OÜ
Tel : 6711 117
info@hlautoosad.ee
Lehtri 4, 11625 Tallinn